Fjalë Kyçe

Njomëza sapo është bërë nënë por trupi i saj le pa fjalë

Njomëza sapo është bërë nënë por trupi i saj le pa fjalë

A është e mundur që një lehonë ta kthej trupin në formë perfekte vetëm pak kohë pas lindjes?

Kjo është ëndrra e mijëra e mijëra femrave anë e kënd botës, që shpesh futen edhe në depresion pas lindjes së bebeve për shkak të ndryshimit të strukturës trupore.

Por, kështu nuk po ndodh me vajzën e Shyhrete Behlulit, Njomzen, frizeren e njohur, e cila u bë pak kohë më parë nënë dhe tani po duket shkëlqyer.

A është e mundur që të ketë ardhur në këtë vijë trupore kaq shpejtë? Në bazë të fotove ajo duket mrekullisht mirë, shkruan “Kosovarja”.

A ka gisht korrektimi i fotove, apo realisht është kështu, e di veç Njomëza.