Fjalë Kyçe

Njomza e do shumë Matinin, ja ҫfarë bën për të

Njomza e do shumë Matinin, ja ҫfarë bën për të

Njomza Martinaj po vazhdon të jetë shumë e përfolur në publik e në media.

Ajo u bë fillimisht e njohur si vajza e madhe e Shyhrete Behlulit dhe më vonë si grimere shumë profesioniste, shkruan ORAinfo.

Njomza nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto të Matinit, i cili është një fëmijë shumë simpatik.

“Ylli jem”- është emri me të cilin ajo e thërret nipin e saj.