Fjalë Kyçe

Njomza ftoi edhe Ramushin e Anitën, ja çfarë dhurate i kanë blerë për djalin

Njomza ftoi edhe Ramushin e Anitën, ja çfarë dhurate i kanë blerë për djalin

Njomza Salihu Martinaj është vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit.

Ajo është edhe e njohur si grimere shumë e suksesshme.

Para pak ditësh ajo organizoi një festë për lindjen e djalit të saj, dhe për këtë ajo ftoi shumë miq e familjarë.

Në mesin e tyre janë dhe kryeministri Ramush Haradinaj me gruan.

E sot, Njomza ka treguar çfarë dhurate i kanë sjellur ata për djalin.