Fjalë Kyçe

Njomza publikon momentin më të bukur me vajzat dhe motrat

Njomza publikon momentin më të bukur me vajzat dhe motrat

Njomza Martinaj është vajza e këngëtares së mirënjohur shqiptare, Shyhrete Behlulit.

Ajo para pak ditësh organizoi një festë madhështore për lindjen e djalit.

Ndonëse kishte shumë të ftuara, ato që morën gjithë vëmendjen janë familjarët e saj.

E sot, Njomza ka postuar një foto ku shihet ajo me vajzat dhe me Engjin, e veshjet e tyre marrin gjithë vëmendjen.