Fjalë Kyçe

Noizy kështu po e shijon qëndrimin në shtëpi

Noizy kështu po e shijon qëndrimin në shtëpi

Noizy sjell pamje nga shtëpia e tij.

Ashtu sikurse gjithë shqiptarët, edhe Noizy po respekton vendimin për të qëndruar në shtëpi, shkruan lajmi.net

Reperi gjatë këtyre ditëve ka sjellë pamje nga shtëpia, ku po e shijon qëndrimin, ani pse i mbyllur pa dëshirë.

Mëngjesin e sotëm, reperi e nisi me disa video, përmes së cilave tregon pamjen që e ka nga shtëpia.

Ai po shijonte mëngjesin pranë pishinës së shtëpisë, ndërsa para saj ishte pamja mahnitëse e bregdetit shqiptar.

Pas mëngjesit, ai publikoi tjetër fotografi, duke shijuar edhe kafe, e që tregon se qëndrimi në shtëpi nuk ka se si të bëhet monoton kur po veprojmë për të mirën tonë dhe të gjithëve.