Fjalë Kyçe

Noizy tha se vazhdon të jetë mbret, reagon Enca

Noizy tha se vazhdon të jetë mbret, reagon Enca

 Noizy dhe Enca Haxhia janë dy prej artistëve më të suksesshëm të estradës shqiptare.

Noizy gjatë ditës së djeshme postoi një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, përmes së cilës u dërgonte mesazh kundërshtarëve të tij, shkruan lajmi.net.

“Ndaloni Cyrih, ndaloni Rinora. Mos mfolni kurr per rekorde. Vazhdoj të jem mbreti”, ka qenë mbishkrimi që reperi i ka lënë fotos.

Pas tij, Enca ka reaguar përmes një statusi ku shkroi “Kurrë nuk e lëshoj fronin tim. King Enca, Bow Down.

Këtij statusi, ku përmendet titulli i këngës, të cilën e ka në duet me Noizyn, Enca ia shtoi edhe një foto ku shihet e ulur në një karrige.

https://www.instagram.com/p/BrNc9oDAYm-/?utm_source=ig_embed