Fjalë Kyçe

Nora dhe Zaimina mamatë më joshës të estradës, kështu u duken mbrëmë

Nora dhe Zaimina mamatë më joshës të estradës, kështu u duken mbrëmë

Këngëtaret shqiptare, Nora Istrefi dhe Zaimina Vasjari edhe pse janë bërë nëna duken mjaft në formë, shkruan lajmi.net.

Meqë mbrëmë ishte dita e të dashuruarve, Nora dhe Zaimina kanë publikuar disa imazhe në të cilat duken tejet bombastike.

Format e tyre trupore ju lënë ‘pa fjalë’, dhe imazhet e mëposhtme e dëshmojnë këtë më së miri.

Nora është e martuar prej vitesh me Robert Berishën dhe ka një vajzë, ndërkaq Zaimina është e martuar me biznismenin shqiptar, Klodian Asllani të cilët po ashtu kanë vetëm një vajzë.