Fjalë Kyçe

Nora Istrefi duket mbresëlënëse në këtë veshje

Nora Istrefi duket mbresëlënëse në këtë veshje

Nora Istrefi ka mahnitur me fotografinë e fundit.

Nora Istrefi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, ku shihet se ishte përgatitur për koncert, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja dukej mahnitëse veshur me një fund të bardhë dhe një bluzë gri, duke fokusuar format perfekte trupore.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Nora Istrefi është “M’ke mungu”, në duet me Skerdi Agon.