Fjalë Kyçe

Nora Istrefi feston ditëlindjen, do të befasoheni me moshën e saj

Nora Istrefi feston ditëlindjen, do të befasoheni me moshën e saj

Këngëtarja e mirënjohur kosovare, Nora Istrefi feston ditëlindjen.

Ajo sot mbushi plot 34 vite dhe është nënë e një vajze.

Ajo kohëve të fundit u vu në qendër të lajmeve rozë për shkak të ndarjes së saj me burrin e saj Robertin.

Projekti i saj i fundit është “Anna” në bashkëpunim me Gjikon, projekt i cili ka arritur më shumë se 20 milionë klikime në YouTube dhe është dëgjuar anë e kënd trojeve shqiptare.