Fjalë Kyçe

Nora Istrefi krahason vajzën e saj me aktoren e njohur botërore

Nora Istrefi krahason vajzën e saj me aktoren e njohur botërore

Këngëtarja më e njohur në estradën tonë Nora Istrefi, publikon një imazh të ëmbël të vajzës së saj, shkruan GazetaAlo.

Ajo në InstaStory ka publikuar një foto të Renes, të cilën e krahason me aktoren e njohur Emma Stone.

E ëmbla Rene dhuron buzëqeshje, dhe Nora e përçon këtë tek publiku i gjerë./GazetaAlo/

My Emma Stone, Renee e bukur, shkruan Nora.