Fjalë Kyçe

Nora Istrefi në përkrahje të Eliza Hoxhës, ja çfarë bën për të

Nora Istrefi në përkrahje të Eliza Hoxhës, ja çfarë bën për të

Nora Istrefi ka treguar edhe më parë simpatinë e saj për PDK-në.

Edhe fytyrat e shoubizit po luajnë rol të madh në politikë me lobimet e tyre për parti të ndryshme politike, shkruan lajmi.net.

Nora Istrefi ka treguar edhe një herë simpatinë për PDK-në, ajo ka ndarë një video në Instastory ku shihet bashkë me kandidaten për deputete Eliza Hoxhën, këngëtarja, ka shkruar në video numrin 112 dhe shihen të buzëqeshura duke treguar se do ta votojnë PDK-në.

Ndryshe, projekti i fundit muzikor nga Nora është në bashkëpunim me Irkenc Hykën ‘Jena nda‘.