Fjalë Kyçe

Nora Istrefi tregon këmbët me këtë fustan

Nora Istrefi tregon këmbët me këtë fustan

Nora Istrefi i ka realizuar disa foto të reja në të cilat i ka treguar këmbët.

Nora Istrefi është njëra ndër këngëtaret shqiptare e cila ka arritur sukses me projektet e saj muzikore por në media emri i saj është lakuar edhe për jetën e saj private, shkruan lajmi.net.

Nora, njihet edhe si një femër e cila kujdeset shumë për pamjen e saj të jashtme, njësoj ka vepruar edhe së fundmi dhe këtë e dëshmon me fotot e publikuara në Instagram.

Ajo shihet e veshur me një fustan shumë të shkurtër i cili i zbulon këmbët. Pranë postimit këngëtarja ka marrë komente pozitive nga fansat e saj.