Fjalë Kyçe

Nora Istrefi vjen me set fotografik nga Gjermania

Nora Istrefi vjen me set fotografik nga Gjermania

Nora Istrefi ka realizuar një fotosesion të ri.

Nora Istrefi realizoi fotosesionin e ri në një shtet tjetër, kësaj radhe ajo solli imazhe nga Gjermania, shkruan lajmi.net.

Si çdo herë, edhe kësaj radhe këngëtarja u shfaq me shumë stil, ndërsa ngjyra që kishte veshur ishte pothuajse e tëra gri.

Nora pranoi shumë komente dhe pëlqime nga ana e ndjekësve, të cilët e komplimentuan për pamjen.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Nora Istrefi është “Mke mungu”, në duet me Skerdin.

https://www.instagram.com/p/BsAxOAKFiXd/?utm_source=ig_embed