Fjalë Kyçe

Nora nis ditën me palestër, tregon linjat perfekte

Nora nis ditën me palestër, tregon linjat perfekte

Nora Istrefi edhe pse është nënë, vazhdon të posedoj një forma mbresëlënëse.

Nora Istrefi ka ndarë një video së fundmi në profilin e saj në Instagram, ku ajo shfaqet në formë të mirë fizike teksa kryen ushtrimet në palestër, shkruan lajmi.net.

35-vjeçarja në shumicën e rasteve ka theksuar se i kushton vëmendje dukjes dhe formësimit të trupit.

Kjo ka bërë që këngëtarja shqiptare të komentohet në masë të madhe, ndërsa edhe ka grumbulluar një numër të konsiderueshëm fansash.