Fjalë Kyçe

Nora shfaqet pa pikë grimi, nuk do ta njihni!

Nora shfaqet pa pikë grimi, nuk do ta njihni!

Ajo është një ndër këngëtaret më të pëlqyera kosovare.

Përveç për këngët e saj ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë shumë tërheqëse. Nora nuk heziton të jetë aktive në rrjete sociale ku shumë shpesh ndan me ndjekësit momente nga jeta e saj private dhe profesionale.

Së fundi, ajo ka publikuar një video ku shfaqet pa pikë grimi duke drejtuar veturën.

Pa grim, Nora duket person tjetër.