Fjalë Kyçe

Novobërdë, hajnat ia vjedhin lopën dhe viçin

Novobërdë, hajnat ia vjedhin lopën dhe viçin

Një person i komunitetit serb ka raportuar se persona të dyshuar të panjohur nga stalla ia kanë vjedhur një lopë dhe një viç, njofton policia.

Ngjarja ka ndodhur në Novobërdë gjatë ditës së djeshme.

Policia ka bërë të ditur se rasti mbetet nën hetime./Gazeta Alo/