Fjalë Kyçe

Nuk do t”iu besoni syve, ja sa shumë ka humbur peshë “Hamdia”

Nuk do t”iu besoni syve, ja sa shumë ka humbur peshë “Hamdia”

Ai me rolin e tij ka bërë bujë të madhe.

Quhet Dardan Gashi dhe është ndër aktorët që tashmë njihen mirë, kjo kryesisht për shkak të rolit në serialin “Çka ka shpija”.

Ai, e luan Hamdiun, një djalosh naiv, te cilit i ndodhin shumë gjëra brenda serialit.

Aktori në fjalë njihet edhe për ca kilogram më shumë, që karakterin e tij në serial e kanë bërë edhe më simpatik, shkruan “Kosovarja”.

E, megjithatë, Dardani duket se nuk është ndjerë mirë me peshën e tij, andaj ka vendosur të dobësohet.

Siç mund ta shihni, ai në serial po shfaqet dukshëm më i dobët, e këtë e konfirmojnë edhe këto foto që po i publikojmë më poshtë.