Fjalë Kyçe

“ Nuk dua modele të Instagramit, dua vajzë që di të bëjë pite”

“ Nuk dua modele të Instagramit, dua vajzë që di të bëjë pite”

Seven Saraqi është njëri nga reperët më të pëlqyer shqiptar.

Ai është mjaft aktiv dhe i ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat ndanë imazhe të llojllojshme me ndjekësit, shkruan lajmi.net.

Saraqi ka befasuar të gjithë teksa thotë se nuk dëshiron të ketë modele të Instagramit por një vajzë të shtëpisë.

“Këto modelet e Instagramit janë mëse të vlerësuara, më nevojitet një qik e shpis që di të bëjë pite”, shkruan ai.

Seven cilësohet të jetë njëri nga meshkujt më të pashëm të estradës i cili shpesh komentohet edhe për relacionin që ka me femra.