Fjalë Kyçe

Nuk e besoni sa vjeçe ishte Tayna kur e shkroi këngën e parë

Nuk e besoni sa vjeçe ishte Tayna kur e shkroi këngën e parë

Tayna është emër shumë i lakuar në mediet rozë.

Tayna është aktive me projekte muzikore, me të cilat po tregohet shumë e suksesshme, shkruan lajmi.net.

Së fundi, këngëtarja ka publikuar një fotografi, përmes së cilës ka kujtuar kohën kur shkroi këngën e parë.

“E kujtoj kur si dhjetë vjeçare e shkrova këngën time të parë. Tentova të bëj rep dhe e incizova atë në mp3 tim. Askush nuk e dinte kurrë. Jetë e mirë”, ka shkruar Tayna.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Tayna është “Pow Pow”, të cilit ia shoqëroi edhe videoklipin.