Fjalë Kyçe

Nuk e dinit por Diona Fona ka talent edhe për…

Nuk e dinit por Diona Fona ka talent edhe për…

Diona Fona, është njëra nga artistet më simpatike të estradës.

Këngëtarja e njohur shqiptare është pyetur nga ndjekësit e saj rreth karrierës e poashtu edhe jetës private, shkruan lajmi.net.

Një nga pyetjet ishte se a ka Diona ndonjë talent tjetër që publiku nuk e di. Fona nuk ka hezituar të përgjigjet teksa thotë se ka talent edhe për imitim.

Ndryshe, vitin që e lamë pas ajo ka qenë tejet e angazhuar në projekte dhe mbrëmje të ndryshme muzikore. “Feeling”, është projekti i fundit i lansuar nga ajo.