Fjalë Kyçe

Nuk e keni parë motrën e Afërdita Dreshajt që ‘çmend’ me linjat e saj

Nuk e keni parë motrën e Afërdita Dreshajt që ‘çmend’ me linjat e saj

Ajo njihet si motra e bukuroshes dhe këngëtares Afërdita Dreshaj.

Por, Jehona Dreshaj mund të krenohet me asetet e saj të cilat vlerësohen shumë nga fansat e saj në Instagram, shkruan express.

E këtë ajo e ka bërë sot ku ka postuar një fotografi në rrjetet sociale e ku ekspozon gjoksin e saj para afër 100 mijë ndjekësve në Instagram.

Ndryshe, Jehona thuhet se ka të përfunduar fakultetin e drejtësisë në Amerikë dhe është juriste.