Fjalë Kyçe

Nuk ka më vend për dyshime, Arbana Osmani prezantuese e “Big Brother Vip”

Nuk ka më vend për dyshime, Arbana Osmani prezantuese e “Big Brother Vip”

Shumë shpejt do të kthehet në ekran “Big Brodher”, por këtë herë ndryshe do të jetë për personazhet Vip.

Lajmin e bërë me dije vetë organizatorët e emisionit përmes një postimi në faqen zyrtare të televizionit, pak javë më parë.

Mirëpo gjatë kësaj kohë ka pasur diskutime rreth asaj se kush do të jetë drejtuese e emisionit, ka pasur shumë aludime mes Arbanës dhe Luana Vjollcës.

Në mbyllje të sezonit të 5-të të “Dua të të bëj të lumtur”, Arbana Osmani pranoi tërthorazi se ajo do të jetë drejtuesja e ‘Big Brother Vip’.

Teksa falenderoj stafin ajo tha se së shpejti do të vijë me një projekt tjetër.

Pas këtij momenti duket se Arbana ka marrë shumë mesazhe për “Big Brother Vip”.

“A mund ta besoni që kam me miliona mesazhe me të njëjtën pyetje”, ka shkruar Arbana duke mos lënë më vend për dyshime.