Fjalë Kyçe

Nuk përmbahet, Flaka provokon sërish me këto foto

Nuk përmbahet, Flaka provokon sërish me këto foto

Flaka Krelani njihet si këngëtare që i kushton goxha kujdes formave trupore.

Këngëtarja viziton vazhdimisht palestrën, madje kohë pas kohe publikon edhe fotografi në rrjete sociale.

Së fundi, ajo postoi një foto, në të cilën u shfaq tejet provokuese gjatë ushtrimeve në palestër, ndërsa në plan të parë kishte këmbët dhe barkun e sheshtë.

Sa i përket projekteve muzikore, “Slay” titullohet kënga e fundit nga Flaka Krelani.