Fjalë Kyçe

Nuk po e mbajnë as këmbët Almedën, shtatzënia e ka shëndoshur shumë

Janë çifti më i përfolur në mediat rozë.

Kohëve të fundit, Almeda e cila është martuar me aktorin turk, Tolgan “Çenar” u komentua shumë nga mediat rozë për shtatzëninë e saj.

Çifti është në pritje të fëmijës së parë, gjinia e të cilit është djalë dhe çifti ka vendosur ta pagëzojë me emrin, Efehan.

Pas këtij lajmi, Almeda ka folur haptas për shtatzëninë, duke treguar se sa kilogramë i ka shtuar dhe detaje tjera që iu interesojnë fansave të bukuroshes shqiptare.

Ajo dukshëm shihet se ka shtuar në peshë dhe këtë gjë po e dëshmon edhe foto më poshtë.