Fjalë Kyçe

Nusja e Arianit publikon imazhe të burrit me fëmijët

Nusja e Arianit publikon imazhe të burrit me fëmijët

Para pak javësh si pasojë e rënies së një orteku në Brezovicë, ndërroi jetë zëvendësministri i Diasporës, Arian Daci.

Ai ishte edhe djali i vetëm i akademikut dhe ish-kryparlamentarit, Nexhat Dacit, shkruan ORAinfo.

E kaq javë pas humbjes së burrit, ajo po bën postime të ndryshme në rrjetet sociale.

Sot ajo së fundi ka publikuar një foto në të cilën shihet Arianit me djalin e saj.