Fjalë Kyçe

Oda e Farmacistëve shpreh ngushëllimet për familjen Daci

Oda e Farmacistëve shpreh ngushëllimet për familjen Daci

Oda e Farmacistëve të Kosovës ka ngushëlluar familjen Daci për vdekjen e zëvendësministrit të Diasporës, Arian Daci, njëherësh farmacist.

Përmes një postimi në Facebook, OFK ka shkruar se ky është një lajm i rëndë dhe i vështirë për ta besuar, transmeton Koha.net.

Më poshtë gjeni postimin e plotë të OFK-së:

Kolegu ynë, farmacisti Arian Daci humb jetën në mënyrë tragjike!

OFK shpreh ngushëllime të sinqerta dhe keqardhje për vdekjen tragjike të farmacistit Arian Daci!

Lajm shumë i rëndë dhe i vështirë për ta besuar.

Përherë do të mbetesh në kujtimet tona!

OFK/Arianit Jakupi