Fjalë Kyçe

Oriola Marashi çmend rrjetet me këtë fotografi

Oriola Marashi çmend rrjetet me këtë fotografi

Oriola Marashi, vazhdon të jetë në fokus të mediave rozë.

Modelja nga Shqipëria, Oriola Marashi është mjaft aktive dhe e ndjekur në Instagram e cila ‘ndezë’ rrjetin me imazhet që publikon, shkruan lajmi.net.

E sot, modelja ka pozuar në mes të rrugës në një kostum gri pamja dhe linjat trupore të së cilës janë për tu admiruar.

Në llogarinë e saj, Instagram ndiqet nga mbi 200 mijë ndjekës për të cilët nuk heziton të shfaqet provokuese.

Modelja e cila u bë e njohur falë reperit, Noizy, pothuajse gjithnjë rrëmben vëmendjen e publikut.