Fjalë Kyçe

Oriola Marashi ‘djeg’ rrjetin e veshur në bikini të kuqe

Oriola Marashi ‘djeg’ rrjetin e veshur në bikini të kuqe

Oriola Marashi ka publikuar një fotografi atraktive në Instagram.

Oriola Marashi ka ndarë me ndjekësit një fotografi joshëse, në të cilën u shfaq në bikini të kuqe, shkruan lajmi.net.

Teksa po pushonte në Spanjë, modelja nuk ka hezituar të ekspozojë format trupore në të kuqe.

Në atë foto, bukuroshja pranoi komente dhe pëlqime të panumërta nga ndjekësit, të cilët e komentonin për format trupore.