Fjalë Kyçe

Oriola Marashi në një lidhje dashurie?

Oriola Marashi në një lidhje dashurie?

Modelja më tërheqëse shqiptare befason me postimin e fundit, shkruan GazetaAlo.

A është ajo në një lidhje dashurie?

Në fotogafinë e publikuar në InstaStory, ajo shfaqet me një mashkull misterioz, dhe shkruan Përderisa kemi njëri tjetrin.

Kjo fjali në lë të kuptojmë se Oriola është në një lidhje dashurie.

A është ky fatlumi që ndodhet në krahët e saj? /GazetaAlo/