Fjalë Kyçe

Oriola Marashi pa të brendshme në fotosesionin e ri?

Oriola Marashi pa të brendshme në fotosesionin e ri?

Oriola Marashi erdhi e ‘nxehtë’ në fotosesionin e ri.

Oriola Marashi ka ndarë me ndjekësit imazhe të reja nga fotosesioni që ka realizuar së fundi, shkruan lajmi.net.

Kësaj radhe, modelja erdhi e veshur me një fustan tejet elegant, të hapur tek gjoksi dhe këmbët.

Në imazhet që publikoi në rrjete sociale, Oriola bëri ndjekësit konfuz rreth asaj se a ka apo jo të brendshme veshur.

“E ardhmja duket e ndritur”, është mbishkrimi që Oriola ua ka lënë imazhe atraktive.