Fjalë Kyçe

Oriola Marashi pozon joshëse me fustan mbi kali

Oriola Marashi pozon joshëse me fustan mbi kali

Oriola Marashi është ndër modelet që ka arritur sukses edhe jashtë kufijve shqiptarë.

Bukuroshja brune kohëve të fundit ka qenë mjaft e angazhuar në projekte, të cilat i ndante edhe në rrjete sociale.

Si përherë, të gjitha nga lëvizjet e saj komentohej në faqet rozë, pasi edhe cilësohet si ndër më të suksesshmet në botën e modelingut.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, Oriola ka mahnitur ndjekësit përmes një seti të ri fotografik.

E veshur me një fustan tejet unik, modelja është parë duke pozuar mbi një kalë.

Postimi i tillë deri më tani ka marrë mbi 10 mijë pëlqime dhe qindra komente nga fansat e saj.