Fjalë Kyçe

Oriola Marashi ‘trondit’ me imazhet provokuese që publikon

Oriola Marashi ‘trondit’ me imazhet provokuese që publikon

Femër më seksi se Oriola Marashi nuk keni parë akoma në showbizzin shqiptar.

Modelja nga Shqipëria, Oriola Marashi ‘trondit’ rrjetin sa herë që publikon imazhe në llogarinë e saj personale, Instagram, shkruan lajmi.net.

Kështu, u shfaq edhe në tri fotografitë që ndau me ndjekësit në lnstaStory teksa duket tejet e ‘nxehtë’ pa reçipeta dhe me pamje nga deti.

Jo më kot konsiderohet të jeta njëra nga modelet më të zjarrta shqiptare e këtë vazhdon ta dëshmojë çdo ditë.

Përndryshe, Oriola ka paralajmëruar futjen e saj në muzikë por ende nuk ka sjell ndonjë këngë për fansat që mezi po presin.