Fjalë Kyçe

Oriola ngritë temperaturat në këtë periudhë dimri

Oriola ngritë temperaturat në këtë periudhë dimri

Oriola, po pëlqehet shumë së fundi.

Oriola Marashi është modelja nga Shqipëria, që po pëlqehet shumë kohëve të fundit, ajo publikon foto shumë seksi, dhe ka gjithherë vëmendjen e gjithë publikut.

Modelja bukuroshe, ka një stil joshës dhe kjo e bënë të pëlqehet shumë nga ndjekësit e saj, shkruan Gazeta Alo.

Ajo së fundi ka publikuar një imazh ku duket se është duke realizuar një set fotografikë, duke treguar parapërgatitjet e saj ku po bën shumë ftohtë.

Para disa jave, dolën në pah imazhet e saja para se ajo të ishte e famshme dhe pamë se ajo pas ndërhyrjeve tani duket shumë e bukur, përndryshe ajo dallon shumë me pamjen atëherë.

Por me rëndësi për publikun gjithmonë është e tanishmja. Apo jo?./Gazeta Alo/