Fjalë Kyçe

Oriola për ditëlindje merr një urim të veçantë por edhe qesharak nga Sasa

Oriola për ditëlindje merr një urim të veçantë por edhe qesharak nga Sasa

Oriola Marashi sot feston ditëlindjen e saj.

Modelja nga Shqipëria, Oriola Marashi kohëve të fundit ka gjithë vëmendjen e publikut me postimet e saja, dhe pozat seksi që dinë ti bëjë vetëm ajo, shkruan Gazeta Alo.

Oriola me rastin e ditëlindjes së saj në instastoy ka vendosur që ti shpërndaj urimet që ka marrë nga kolegët dhe miqët e saj.

Njëri ndër urimet që iu bë bukuroshës është edhe ai i Sasës nga Gjakovëa që u bë e njohur me pjesëmarrjen në reality show ‘Shpija e Kosovës’.

Ajo e kishte bërë një tortë me foton e Oriolës duke shkruar: Kur smundesh me pru live Oriolen e bon surprize ne trorte. Urime ditelindjen bisha./Gazeta Alo/