Fjalë Kyçe

Oriola pozon e zhveshur në pjesën e sipërme

Oriola pozon e zhveshur në pjesën e sipërme

Oriola Marashi ka arritur sërish në qendër të vëmendjes së fansave të saj përmes fotografisë së re të publikuar në Instagram.

Modelja shqiptare që po ndërton edhe famë ndërkombëtare, mahnit sa herë që sjell postime që vënë në plan të parë fizikun e saj.

Një pozë, në të cilën është shfaqur e zhveshur në pjesën e sipërme duke mbuluar gjoksin me duar, teksa në pjesën e poshtme është e mbuluar me veshje në formë rrjete.


Vetëm disa minuta pas publikimit, fotografia ka marrë dhjetëra mijëra pëlqime nga fansat e saj, ndërsa është komentuar edhe nga emra të njohur të skenës dhe ekranit shqiptar.

“Lindja e Afërditës”, është përshkrimi i këtij imazhi që nuk e lë askënd indiferent.