Fjalë Kyçe

Oriola pozon me pantallona shumë të shkurtër, gati nxori në shesh pjesët intime

Oriola pozon me pantallona shumë të shkurtër, gati nxori në shesh pjesët intime

Oriola Marashi njihet për fotografitë provokuese.

Oriola Marashi është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat vazhdimisht publikon imazhe të reja, shkruan lajmi.net.

Modelja së fundi postoi një fotografi, në të cilën u shfaq atraktive e veshur me një bluzë dhe pantallona të shkurtër.

Me këtë foto, ajo kishte vënë në plan të parë këmbët e gjata, por rrezikonte t’i zbulonte pjesët intime.

Për ndryshe, Oriola javë më parë ka sfiluar për markën e njohur të veshjeve “Gucci”.