Fjalë Kyçe

Oriola provokuese, publikon foto pa sytjena

Oriola provokuese, publikon foto pa sytjena

Modelja e njohur shqiptare nuk harron asnjëherë që të tërheqë vëmendjen te ajo.

Ndërsa darkonte, ajo publikoi disa video ku shihej të merrte poza atraktive duke vënë në fokus gjoksin.

Oriola njihet mjaft mirë për publikimet me pak rroba dhe si modele e markave të ndryshme botërore ku shpesh ka publikuar fotografi që nuk linte shumë vend për imagjinatë.

E veshur me xhaketë ngjyrë jeshile ajo duket e bukur me një grim më të rëndë në pjesën e syve ndërsa flokët i kishte të lidhura lart.