Fjalë Kyçe

Oriola si një ‘ferrari’ , shfaqet me të brendshme shumë provokuese

Oriola si një ‘ferrari’ , shfaqet me të brendshme shumë provokuese

Oriola Marashi është modelja më tërheqëse dhe joshëse shqiptare, shkruan GazetaAlo.

Ajo njihet për format e saj përfekte andaj nuk heziton asnjëherë t’i ekspozojë ato.

Së fundmi ajo vjen e nxehtë me disa fotografi, ku shfaqet me të brendshme.

Oriola vë në pah format e rrumbullakosura, dhe provokon ashpër ndjekësit.