Fjalë Kyçe

Oriola s’lë vend për imagjinatë me këto pamje

Oriola s’lë vend për imagjinatë me këto pamje

Oriola, modelja magjepse që lë pa fjalë me fotot e saj.

Oriola Marashi, është modelja e shumëfolur e estradës sonë, ajo duke qenë shumë aktive në rrjetet sociale, bënë postime të shumta, shkruan Gazeta Alo.

Kësaj here ajo në rrjetin Instagram ka postuar disa foto nga vetura brenda ku duket shumë joshëse dhe njëkohësisht edhe ca porvokative me mënyrë se si e ka hapur dekoltenë duke mos i lënë vend imagjinatës.

Modelja bukuroshe për një kohë të shkurtër ka arritur që të fitoj shumë famë dhe të jetë shumë e pëlqyer nga të gjithë./Gazeta Alo/