Fjalë Kyçe

Pak ditë pas lindjes, Diellza Kolgeci mahnit me linjat trupore

Pak ditë pas lindjes, Diellza Kolgeci mahnit me linjat trupore

Më 28 prill, bukuroshja shqiptare, Diellza Kolgeci e ka sjellur në jetë fëmijën e saj të parë, shkruan lajmi.net.

Ajo dhe partneri i saj Fisnik Rugova kanë vendosur që vajzën e tyre ta pagëzojnë me emrin Helena.

Atë ditë por edhe më pas nuk kanë munguar postimet e fotografive të ndryshme të çiftit me vajzën dhe tani  njëDiellza erdhi me foto në pasqyrë me të cilën i ka mahnitur të gjithë.

Jo vetëm se është shfaqur krejtësisht natyrale por nese e shikon fotografinë pa e ditur se ka lindur nuk vihet fare re.

Diellza dhe Fisi janë bërë prindër për të parën herë.