Fjalë Kyçe

Pak muaj pasi lindën binjakët, Albatriti dhe Egzona morën dhuratën më të bukur

Pak muaj pasi lindën binjakët, Albatriti dhe Egzona morën dhuratën më të bukur

Egzona dhe Albatrit Muqiqi janë një prej çifteve më të përfolura të estradës shqiptare.

Ata para pak muajve u bënë prindër të dy binjakëve që i kanë quajtur Elia dhe Erald, përcjell ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale dhe nuk mungojnë me postime të ndryshme.

E sot, Albatriti ka publikuar një foto ku shihet se kanë marrë një dhuratë shumë të veçantë për gëzimin e tyre të ‘dyfishtë’.