Fjalë Kyçe

Pak para lindjes Ariana ndryshon pamjen, ja si duket tani

Pak para lindjes Ariana ndryshon pamjen, ja si duket tani

Ariana Fejzullahu ka bërë një ndryshim në pamje para lindjes.

Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij Ariana shumë shpejtë do të bëhen prindër për herë të katërt, shkruan lajmi.net.

Ani pse i ka ditët e numëruara, Ariana ka shkuar në pushime me familjen e edhe po merret maksimalisht me veten.

Së fundmi ka vendosur të bëjë ndryshimin në pamje. Ariana ka vendosur t’i freskoj flokët duke i prerë.