Fjalë Kyçe

Pamela falenderon të gjithë për urimet, me këtë imazh të ‘nxehtë’

Pamela falenderon të gjithë për urimet, me këtë imazh të ‘nxehtë’

Aktorja dhe modelja e famshme amerikane, Pamela Anderson ka dëshmuar që mosha mbete vetëm numër.

Pamela Anderson ndiqet nga një numër i madh i njerëzve në rrjete sociale, shkruan Indeksonline.

52 vjeçarja ka një fizik dhe bukuri që lë pas vetës edhe femrat e reja, e kjo gjë shihet në imazhet që vazhdimisht i publikon.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi mjaft të ‘nxehtë’, ku shihet e zhveshur derisa ka falenderuar të gjithë për urimet që i kanë bërë për ditëlindje.

Kujtojmë që Pamela ka mbushur 53 vite dhe vazhdon të jetë në super formë.