Fjalë Kyçe

Pamje nga aksidenti tragjik në Gjilan (VIDEO)

Pamje nga aksidenti tragjik në Gjilan (VIDEO)

Para pak minutash ka ndodhur një aksident me fatalitet në qendër të Gjilanit, ku u përfshinë një kamion dhe dhjetëra vetura.

Në këtë aksident ka mbetur i vdekur një person dhe janë lënduar dhjetëra të tjerë.

Më poshtë video ekskluzive e aksidentit zinxhiror.

https://www.facebook.com/RtvALDI/videos/813385475689219/