Fjalë Kyçe

Pamje nga momenti i tmerrshëm kur rrufeja godet prishtinasin

Pamje nga momenti i tmerrshëm kur rrufeja godet prishtinasin

Në Kosovë është duke mbizotëruar mot me shi dhe me bubullima e rrufe

Dje dhe sot Kosova është përfshirë nga stuhi të fuqishme, ku disa pjesë të Kosovës ka pasur shtrëngata të mëdha.

Një person në Prishtinë ka qenë duke xhiruar shiun gjersa ishte duke rënë, mirëpo rrufeja më pas godet shumë afër para tij.

Video është postuar në rrjetet sociale dhe nuk dihet nëse ka pasur ndonjë lëndim nga kjo goditje.

Më poshtë mund t’i shihni pamjet.