Fjalë Kyçe

Pas daljes së Trixës, Egzona i përgatit mëngjesin Donaldit

Pas daljes së Trixës, Egzona i përgatit mëngjesin Donaldit

Trixa është banori që u eliminua mbrëmë.

Pas më shumë se 100 ditë qëndrimi në shtëpinë e famshme të Shqipërisë, Beatrix Ramosaj mbrëmë u eliminua me votat e publikut.

Largimi i saj nga BBV la të thyer Donaldin me të cilin edhe kanë filluar një lidhje dashurie tash e dy muaj.

Por edhe banorët tjerë nuk e pritën mirë largimin e saj, Einxhel, Arjola dhe Egzona janë ato që janë ndier keq pas eliminimit të Trixës, shkuran lajmi.net

Sot në mungesë të saj është Egzona ajo e cila po kujdeset për Donaldin duke i përgatitur atij mëngjesin.

Theksojmë se Egzona është një nga banoret e reja e cila u afrua më së shumti me Trixën dhe Donaldin.