Fjalë Kyçe

Pas kritikave për rënie në peshë, Celine Dion ka një kërkesë

Pas kritikave për rënie në peshë, Celine Dion ka një kërkesë

Celine Dion ka marrë kritika për humbje të madhe në peshë.

Celine Dion ditët e fundit ka qenë goxha aktive me paraqitjet në publik, shkruan lajmi.net.

Përveç stilit të veçantë të saj që mori vëmendjen e të gjithëve, publikut u ka rënë në sy edhe rënia në peshë.

Por, pavarësisht kësaj, këngëtarja nuk shqetësohet aspak por për “TheSun” ka reaguar duke iu kërkuar të gjithëve ta lënë të qetë.

“Nëse më pëlqen, nuk dua të flas për të. Nuk shqetësohem. Nuk keni nevojë të më fotografoni”, tha ajo.

Ndërsa, sa i përket veshjeve, Celine tha “Mbaj rroba në të cilat ndihem e fortë, e bukur, femërore dhe seksi. Nëse nuk ju pëlqen, atëherë më lini të qetë”.