Fjalë Kyçe

Pas largimit nga BabaStars, Cozman nxjerr listat e pagesave të grupit

Pas largimit nga BabaStars, Cozman nxjerr listat e pagesave të grupit

Cozman gjatë ditës së djeshme përmes disa videove ka lënë të nënkuptohet se po largohet nga BabaStars.

Pas atij të mbrëmshëm reperi Cozman sot ka reaguar me një postim tjetër në Instagram thënë se reagimi i djeshëm nuk ishte momental, por i akumular tash e sa kohë, shkruan lajmi.net.

Sipas tij, grupi dhe shoqëria mes anëtarëve të “BabaStars” u dëmtua si pasojë e interesave personale.

Më poshtë mund ta gjeni reagimin e plotë të Cozman i cili ka publikuar edhe pagesat e grupit.

https://www.instagram.com/p/BsSqg89Aba6/?utm_source=ig_embed