Fjalë Kyçe

Pas lindjes si u dobësua kaq shpejt Ariana?

Pas lindjes si u dobësua kaq shpejt Ariana?

Nuk ka shumë ditë që u bë nënë për herë të katërt ani pse dëshirën edhe për një tjetër fëmijë nuk e ka mohuar.

Ariana Fejzullahu bashkëshortja e këngëtarit të njohur po vazhdon të marrë vëmendje njëjtë sikurse në fillimin e saj kur u bë nuse e familjes Fejzullahu, shkruan Kosovarja.

Edhe pasi u bë nënë tash së fundi herë Ariana ka mahnitur ndjekësit me imazhet ku është shfaqur e veshur çdo herë me stil si dhe në top formë.

Të shikosh trupin e saj vështirë ta besosh se është nënë e katër fëmijëve. Por, a thua vallë si po e arrin kaq shpejt Ariana këtë formë trupore edhe atë menjëherë pas lindjes.