Fjalë Kyçe

Pas martesës, Albina Kelmendi dhe biznesmeni kosovar nisin pushimet në Maldive

Pas martesës, Albina Kelmendi dhe biznesmeni kosovar nisin pushimet në Maldive

Pak ditë më parë, këngëtarja Albina Kelmendi, i dha fund beqarisë.
Ajo dhe biznesmeni kosovar kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë, shkruan lajmi.net.

Ata organizuan një dasëm të madhe.

E pak ditë pas dasmës, çifti kanë nisur pushimet e tyre, të para si të burrë e grua.

Si destinacion të pushimeve ata kanë zgjedhur Maldivet.

Ndryshe, Albina Kelmendi, njihet për këndimin e saj ‘live’, sidomos në dasma.